"Mądry dowódca podejmując decyzje zawsze rozważa korzyści i niekorzyści". 0

Z nami osiągasz same korzyści, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia nowych OSK, zaopatrzenia w materiały dydaktyczne i doradztwa branżowego.
Twoi kursanci są dla nas priorytetem, dlatego przygotowaliśmy system szkolenia powodujący szybsze i łatwiejsze przyswajanie wiedzy i zagadnień związanych z bezpiecznym poruszaniem się w ruchu drogowym oraz byciem kierowcą.

 

 

Uwaga! Tych pytań na egzamin państwowy się nie uczcie! 0
Uwaga! Tych pytań na egzamin państwowy się nie uczcie!

Dla przypomnienia - poniższe pytania zostały niedawno usunięte z oficjalnej, ministerialnej bazy pytań egzaminacyjnych dla kandydatów ubiegających się o prawo jazdy. Jeżeli nadal w waszych testach pojawiają się one, prosimy o kontakt w celu weryfikacji i zaktualizowania przez nasz waszej bazy.

czytaj całość »
EGZAMIN TEORETYCZNY CO ROK DLA KAŻDEGO KIEROWCY? 0
EGZAMIN TEORETYCZNY CO ROK DLA KAŻDEGO KIEROWCY?

Egzaminator z WORDu w Lublinie, który zasiada w zespole doradczym przy ministrze infrastruktury, pan Dariusz Chyćko prognozuje duże zmiany w systemie szkoleń kandydatów na kierowców.

Sugeruje on w wywiadzie przeprowadzonym przez TOKFM, że branżę szkoleniową trawi patologia. Od wielu lat pomijany jest najważniejszy człon czyli sam kursant. W projektach zmian nacisk będzie kładziony na zwiększenie świadomości ...

czytaj całość »
Rewolucja w szkoleniach. Szkic ustawy o kierujących. 0
Rewolucja w szkoleniach. Szkic ustawy o kierujących.

Rewolucja w szkoleniach. Szkic ustawy o kierujących. 

 Tekst oparty na przypuszczeniach jednego z  branżowych portali, nie znamy ani osób odpowiedzialnych za projekt ani przybliżonych terminów jego realizacji.

 Najbardziej charakterystyczną, uderzającą w kursantów i co za tym idzie obniżoną zdawalnością zmianą miało by być ponowne utajnienie bazy pytań egzaminacyjnych ...

czytaj całość »
Mity o egzaminie teoretycznym 0
Mity o egzaminie teoretycznym

Czasy się zmieniają, świadomość młodzieży, dostęp do internetu zwiększają się lawinowo a jednak mity i legendy o egzaminach na prawo jazdy funkcjonują nieprzerwanie od lat. W poniższym tekście postaramy się obalić większość z nich.

 Egzamin teoretyczny

 Ilość pytań egzaminacyjnych ...

czytaj całość »
Prezentacja profesjonalnego E-learningu 0
Prezentacja profesjonalnego E-learningu

Prezentacja profesjonalnego E-learningu dla kandydatów na kierowców z oficjalną, ministerialną bazą pytań, wykładami online oraz egzaminem niemal identycznym jak państwowy na wszystkie kategorie (A, A1, A2, AM, B, B1, C, C1, D, D1, T) do kupienia na: www.f1prawko.pl

 
 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl