Zestaw kat. A, AM, A1, A2 + E - Learning dla kursanta

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 21,90 zł 21.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 005

Opis

Zestaw kat. AM, A1, A2, A

W skład zestawu wchodzą następujące produkty: 

Podręcznik (kat. AM, A1, A2, A) , 
Znaki drogowe ilustrowane z komentarzem,
Kod On-line do programu Dobre Pytania (kat.A, B).

Jest to kompendium wiedzy niezbędnej do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu państwowego. Zawarta w podręczniku wiedza powinna wystarczyć przyszłemu kierowcy do poznania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Zakres wiedzy zawarty w podręczniku obejmuje całość przepisów ruchu drogowego, zasady udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz znaki drogowe.

 

Zakres wiedzy zawarty w programie oparty jest na najnowszym obowiązującym rozporządzeniu o szkoleniu i egzaminowaniu 232/280/2016 r. Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym i zasadach udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych. Posługiwanie się tym programem może zastąpić wykłady w OSK. Przejrzystość programu pozwala na łatwe i szybkie przyswojenie wiedzy przez kursantów, zawiera moduł nadzoru i kontroli instruktorskiej nad postępem nauki.
W programie: Informacje, wiedza ogólna oraz zagadnienia specjalistyczne dotyczące kat. B, A. Zagadnienia zawarte z programie przedstawione są poprzez ilustracje, zdjęcia oraz animacje objaśnione dodatkowo przez lektora oraz napisy. Kupując ten zestaw otrzymają Państwo kod aktywacyjny do domowego użytkowania programu przez uczestnika kursu. Aktywacja programu następuje po wpisaniu kodu licencyjnego na stronie platformy edukacyjnej.

Uzyskując kod do platformy www.dobrepytania.pl masz dostęp do:

 • wykładów multimiedialnych z możliwością:
  • włączenia / wyłączenia lektora
  • automatycznej zmiany slajdów
  • wyboru działu i tematu, którego chcesz się uczyć
 • nauki pytań egzaminacyjnych, w których znajdziesz:
  • pytania podzielone na poszczególne zagadnienia i tematy
  • objaśnienia do udzielonych przez ciebie odpowiedzi
 • modułu testu, który jest przeprowadzany w sposób identyczny jak na egzaminie (32 pytania / 20 z tematyki ogólnej + 12 z tematyki specjalistycznej dot. poszczególnej kategorii prawa jazdy).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl